24. 10. 2019

OSTATNÍ:

65 Kč/osoba noc

– minimální cena za jednu noc je jako za deset osob, tedy 600 Kč resp. 650 Kč
– na základě vyplněných údajů vystavujeme a posíláme fakturu v PDF formátu, úhrada se provádí bankovním převodem na účet

ZÁLOHY:

200 Kč/ noc

Zálohu je potřeba uhradit na základě námi vystavené zálohové faktury do sedmi dnů. V případě nezaplacení zálohy za pobyt v uvedeném termínu bude rezervace zrušena. V případě zrušení objednaného pobytu, méně než 4 týdny před jeho začátkem, záloha propadá jakožto storno poplatek. V případě zrušení plánovaného pobytu dříve než 4 týdny předem bude záloha vrácena objednateli formou dobropisu. V případě uskutečnění pobytu na Hájence bude zaplacená záloha odečtena od celkové částky za pobyt v rámci vystavené faktury.

LETNÍ POBYTY:

Nabízíme pronájem Hájenky pro pořádání letních táborů či kurzů. V minulosti jich zde již několik úspěšně proběhlo. V okolí lze postavit stany a rádi se pokusíme splnit i jiné požadavky. V případě zájmu můžeme připravit venkovní umývárku, zařídit plynový vařič a pod.

1-5 nocí cena dle tarifu viz ceník
6-10 nocí sleva 10 %
11 a více sleva 15 %, účtováno max. 25 osob

Pokud budete mít zájem, ozvěte se nám na email: pisarov@skaut.cz