24. 10. 2019

Skautské akce 4. střediska: 60 ,-Kč/osobu/noc

Jiné akce Junáka a dalších mládežnických organizací: 70 ,-Kč/osobu/noc

Ostatní: 90,-Kč/osobu/noc

Minimální cena za noc je jako za 10 osob.

ZÁLOHY:

200 Kč/ noc

Zálohu je potřeba uhradit na základě námi vystavené zálohové faktury do sedmi dnů. V případě nezaplacení zálohy za pobyt v uvedeném termínu bude rezervace zrušena. V případě zrušení objednaného pobytu, méně než 4 týdny před jeho začátkem, záloha propadá jakožto storno poplatek. V případě zrušení plánovaného pobytu dříve než 4 týdny předem bude záloha vrácena objednateli formou dobropisu. V případě uskutečnění pobytu na Hájence bude zaplacená záloha odečtena od celkové částky za pobyt v rámci vystavené faktury.

LETNÍ POBYTY:

Nabízíme pronájem Hájenky pro pořádání letních táborů či kurzů. V minulosti jich zde již několik úspěšně proběhlo. V okolí lze postavit stany a rádi se pokusíme splnit i jiné požadavky. V případě zájmu můžeme připravit venkovní umývárku, zařídit plynový vařič a pod.

1-5 nocí cena dle tarifu viz ceník
6-10 nocí sleva 10 %
11 a více sleva 15 %, účtováno max. 25 osob

Pokud budete mít zájem o letní pobyt, ozvěte se nám na email: pisarov@skaut.cz